Національний гірничий університет — відповідність Часу

Голови ради молодих вчених з часу створення ради і дотепер:


Азюковський ОлександрОлександрович2000-2006– Азюковський Олександр Олександрович, к.т.н., доцент, професор кафедри електропривода, перший проректор НГУ. Спрямував свою діяльність на активізацію професійного росту молодих вчених, об'єднання їх зусиль для розроблення актуальних наукових проблем і вирішення пріоритетних наукових завдань.Підтримував і розвивав наукові ініціативи молодих вчених, орієнтованих на їх кваліфікаційний розвиток і закріплення у підрозділах університетуМамайкін Олександр Рюрікович2006-2007– Мамайкін Олександр Рюрікович, к.т.н., доцент кафедри підземної розробки родовищ. Розпочата робота із внесення змін до уставу РМВ НГУ у відповідності до статуту Державного ВНЗ "Національний гірничий університет".

Ципленков Дмитро Володимирович


2007-2013 – Ципленков Дмитро Володимирович, к.т.н., доцент, доцент кафедри відновлюваних джерел енергії (до 2011 р. – кафедра електричних машин). Закінчена робота з внесення змін до уставу РМВ НГУ у відповідності до статуту Державного ВНЗ "Національний гірничий університет"; підготовлено збірник грантів, конкурсів які діяли на терені України у 2007-2010 роках; створено сайт Ради молодих вчених; організовано проведення щорічних всеукраїнських науково-практичних конференцій молодих вчених, аспірантів та студентів "Наукова весна".


Трегуб Микола Володимирович2013-2016 – Трегуб Микола Володимирович, к.т.н., доцент кафедри геодезії, з грудня 2013 року виконує обов’язки завідувача кафедри. Запроваджено щорічну конференцію молодих вчених, аспірантів та студентів "Молодь: наука та інновації". З травня 2016р. – проректор з перспективного розвитку НГУ.

© 2006-2017 НГУ Інформація про сайт